Stanley Classic Vacuum Bottle 0,47L

4.7 (322 anmeldelser)
Stanley Classic Vacuum Bottle 0,47L
Bedste pris
Stabil pris
349kr
476 krSPAR 27%
hos Outdoornu.dk
På lagerLaveste

Stanley Classic Vacuum Bottle på 0,47 liter er din ideelle ledsager til udendørs eventyr. Med sin dobbeltvægget isolering holder den dine drikke varme eller kolde i op til 15 timer. Fremstillet i robust 18/8 rustfrit stål og fuldstændig BPA-fri, er den designet til holdbarhed og sikkerhed. Perfekt til camping, vandreture eller daglig brug.

Stanley Classic Vacuum Bottle 0,47L koster lige nu 349 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 369 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 349 kr (25. april 2026) og 369 kr (19. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 349 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Stanley Classic 0,47L termokande-hammertone green Termoflasker
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Stanley Classic Vac Bottle 0,47 Grøn
369 kr
+ 59 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Koeletaske.dk favicon
Koeletaske.dk
Classic Bottle Vacuum Bottle .47L Hammertone Green
405 kr
+ 39 kr fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Classic Bottle Vacuum Bottle .47L Hammertone Green
405 kr
+ 39 kr fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Classic Bottle Vacuum Bottle .47L
405 kr
+ 39 kr fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Stanley Classic Vacuum Bottle 0,47L, Hammertone Green
430 kr
+ 49 kr fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley Classic Legendary Bottle 0.47L
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Stanley Legendary Classic Bottle .47L Lille termokande Hammertone Green
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Stanley termokande Classic grøn 0,47 ltr
476 kr
+ 49 kr fragt
Total: 525 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Køkkenapparater tilbehør
type: Flaske