Stanley Classic termokande 0,75L

Bedste pris
Stabil pris
399kr
497 krSPAR 20%
hos Sportdres Fiskegrej.dk
På lagerLaveste

Stanley Classic termokande 0,75L er din pålidelige partner til både varme og kolde drikke. Med robust rustfrit stål og dobbeltvægget isolering holder den temperaturen på dine drikke i op til 20 timer. Det praktiske skruelåg fungerer også som kop, og flasken er 100% BPA-fri og tåler opvaskemaskine, hvilket gør den nem at rengøre.

Stanley Classic termokande 0,75L koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (01. marts 2026) og 399 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Sportdres Fiskegrej.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Stanley Classic Vac Bottle 0,75L Green
399 kr
+ 59 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Koeletaske.dk favicon
Koeletaske.dk
Classic Bottle Vacuum Bottle .75L Hammertone Green
442 kr
+ 39 kr fragt
Total: 481 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Classic Bottle Vacuum Bottle .75L Hammertone Green
442 kr
+ 39 kr fragt
Total: 481 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Classic Bottle Vacuum Bottle .75L
442 kr
+ 39 kr fragt
Total: 481 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Stanley Legendary Classic 0,75 Hammertone Green
449 kr
+ 45 kr fragt
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley Legendary Classic Bottle 0,75L
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Stanley Classic Vacuum Bottle 0,75L, Hammertone Green
480 kr
+ 49 kr fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Stanley termokande Classic grøn 0,75 ltr
497 kr
+ 49 kr fragt
Total: 546 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Køkkenapparater tilbehør