Stanley Classic Lunchbox 9,4L Hammertone Green

4.6 (238 anmeldelser)

Den klassiske Stanley madkasse kombinerer tidløst design med robust konstruktion. Med sin kapacitet på 9,4 liter er der plads til både frokost og snacks. Perfekt til udendørsarbejde eller skovture, og den har en holdbar struktur, der sikrer lang levetid.

Stanley Classic Lunchbox 9,4L Hammertone Green koster lige nu 579 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 540 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 540 kr (07. april 2026) og 579 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 579 kr hos ScandiHills Camping & Outdoor DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
ScandiHills Camping & Outdoor DK favicon
ScandiHills Camping & Outdoor DK
Stanley Classic Lunch Box 9,5 L
579 kr
+ 48 kr fragt
Total: 627 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes 3-6 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Stanley Classic Lunchbox / madkasse 9,4L Madlaving
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Koeletaske.dk favicon
Koeletaske.dk
Stanley Classic Lunchbox 9.4l Hammertone Green Madkasse
720 kr
+ 39 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Stanley Classic Lunchbox 9.4l Hammertone Green Madkasse
720 kr
+ 39 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Stanley Classic Lunchbox 9.4l Hammertone Green Madkasse
720 kr
+ 39 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Stanley Classic Lunch Box 9,4L
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley Classic Lunch Box 9.4L
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Stanley madkasse Classic 9,4 L
948 kr
+ 49 kr fragt
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley Travel
Kategori: Madkasser og -poser
materiale: Rustfrit stål
type: Kasse