Stanley Classic Food Jar 0,7L Grøn

Bedste pris
Stabil pris
298kr
561 krSPAR 47%
hos Wolf Tactical
På lagerLaveste

Stanley Classic Food Jar er den perfekte makker til madpakken, uanset hvor turen går hen. Med robust rustfrit stål og vakuumisolerede sider, holder den dine måltider varme eller kolde i timevis. Den store åbning gør det nemt at fylde og rengøre, hvilket gør den ideel til udendørsaktiviteter og rejser.

Stanley Classic Food Jar 0,7L Grøn koster lige nu 298 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 298 kr (15. april 2026) og 298 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 298 kr hos Wolf Tactical.

Sammenlign priser

Bedste pris
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Stanley Legendary Classic Food Jar .70L Madtermo Hammertone Green
298 kr
+ 39 kr fragt
Total: 337 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stanley Thermos Flask 0.70 L
324 kr
+ 39 kr fragt
Total: 363 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Stanley Classic Food Jar 0,7 L madtermo Termoflasker
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Koeletaske.dk favicon
Koeletaske.dk
Classic Food Jar 0,7L Green
387 kr
+ 39 kr fragt
Total: 426 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Classic Food Jar 0,7L Green
387 kr
+ 39 kr fragt
Total: 426 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Classic Food Jar 0,7L Green
387 kr
+ 39 kr fragt
Total: 426 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Stanley Classic Food Jar 0,7L Grøn
389 kr
+ 59 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley Legendary Classic Food Jar 0.7 L
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Stanley Classic Food Jar 0,70L, Hammertone Green
440 kr
+ 49 kr fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Stanley termokande t/mad m/stor åbning grøn 0,7ltr
561 kr
+ 49 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Flasker