Stanley Classic Flask 0,23L

Bedste pris
Stabil pris
199kr
309 krSPAR 36%
hos Outdoornu.dk
På lagerLaveste

Stanley Classic Flask 0,23L i Hammertone Green er din perfekte følgesvend til jagt, fiskeri eller udendørsturen. Lavet af robust rustfrit stål, sikrer den en lækagefri oplevelse takket være det praktiske skruelåg. Flasken er kompakt og nem at bære, ideel til lommer eller rygsække.

Stanley Classic Flask 0,23L koster lige nu 199 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 219 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 199 kr (25. april 2026) og 219 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 199 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Stanley Classic Wide Mouth Flask 0,23 L-hammertone green Drikkeflasker /-dunk
199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Stanley Classic Wide Mouth 0,23L Hammertone Green
219 kr
+ 45 kr fragt
Total: 264 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Stanley Wide Mouth Flask 0,23L Grøn
219 kr
+ 59 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Koeletaske.dk favicon
Koeletaske.dk
Classic Flask .23L Hammertone Green
228 kr
+ 39 kr fragt
Total: 267 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Classic Flask .23L Hammertone Green
228 kr
+ 39 kr fragt
Total: 267 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Classic Flask .23L
228 kr
+ 39 kr fragt
Total: 267 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley Classic Flask 0,23L
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Stanley lommelærke Classic grøn 230ml
295 kr
+ 49 kr fragt
Total: 344 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Stanley Classic Flask 0,23L, Hammertone Green
300 kr
+ 49 kr fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Stanley Classic Flask .23L Lommelærke Hammertone Green
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Køkkenapparater tilbehør