Stanley Classic 0,75L

Bedste pris
Stabil pris
369kr
497 krSPAR 26%
hos Outdoornu.dk
På lagerLaveste

Stanley Classic 0,75L termokande er den perfekte følgesvend til dine udendørs eventyr. Lavet af holdbart rustfrit stål med dobbeltvægisolation, holder den din drik varm eller kold i op til 20 timer. Med en kappe der kan bruges som kop, er den praktisk og nem at rengøre i opvaskemaskinen. Ideel til både fiske- og teltture året rundt.

Stanley Classic 0,75L koster lige nu 369 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 369 kr (25. april 2026) og 449 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 369 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Stanley Classic termoflaske 0,75L-black Termoflasker
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Stanley Legendary Classic Bottle 0,75L Matte Black
379 kr
+ 59 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Stanley Legendary Classic 0,75 Matt Black Pebble
449 kr
+ 45 kr fragt
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley Legendary Classic Bottle 0,75L
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Stanley Legendary Classic Bottle .75L Stor termokande Matte Black
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Stanley Classic Vacuum Bottle 0,75L, Matte Black
480 kr
+ 49 kr fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Koeletaske.dk favicon
Koeletaske.dk
Classic Bottle Vacuum Bottle .75L Matte Sort
480 kr
+ 39 kr fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Classic Bottle Vacuum Bottle .75L Matte Sort
480 kr
+ 39 kr fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Classic Bottle Vacuum Bottle .75L
480 kr
+ 39 kr fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Stanley termokande Classic matsort 0,75 ltr
497 kr
+ 49 kr fragt
Total: 546 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Flasker