Stanley Aerolight Transit Mug 0.35L Hammertone Green

Bedste pris
Stabil pris
248kr
320 krSPAR 23%
hos Wolf Tactical
På lagerLaveste

Stanley Aerolight Transit Mug på 0.35 liter er en letvægts-termokop, der holder dine drikkevarer varme eller kolde i timevis. Lavet af 18/8 rustfrit stål og BPA-fri materiale, tilbyder den effektiv isolering og et drypfrit låg, ideel til rejser eller daglig pendling.

Stanley Aerolight Transit Mug 0.35L Hammertone Green koster lige nu 248 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 248 kr (01. marts 2026) og 248 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 248 kr hos Wolf Tactical.

Sammenlign priser

Bedste pris
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Stanley AeroLight Transit Mug .35L Termokop Hammertone Green
248 kr
+ 39 kr fragt
Total: 287 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley AeroLight Transit 0,35L
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Stanley Aerolight 0,35 L Mug Hammertone Green
269 kr
+ 45 kr fragt
Total: 314 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CAMP ON TOP favicon
CAMP ON TOP
Stanley AeroLight Transit Mug 0.35L Hammertone Green
280 kr
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 1-10 dage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Stanley Aerolight Transit Mug 0,35L Hammertone Green
319 kr
+ 59 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Stanley AeroLight Transit Mug 0.35L, Hammertone Green
320 kr
+ 49 kr fragt
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Stanley Aerolight Transit Mug .35l Hammertone Green Termokrus
320 kr
+ 49 kr fragt
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Køkkenapparater tilbehør