Speedlink Volity Ready Streaming Sæt

Speedlink Volity Ready Streaming Sæt er det ideelle valg for både nybegyndere og erfarne streamers. Med en kvalitetsmikrofon og nødvendige kabler er du klar til at levere skarpe lydoptagelser, uanset om du streamer gaming, podcasts eller live-events.

Speedlink Volity Ready Streaming Sæt koster lige nu 470 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 469 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 469 kr (16. april 2026) og 470 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 470 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Speed-Link Volity Ready Streaming Starter Set
470 kr
+ 39 kr fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SPEEDLINK SL-800010-BK VOLITY READY Streaming Starter Set Mikrofon Kabling -38dB Kardioide Sort
539 kr
+ fri fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Speedlink Volity Ready Streaming Sæt
610 kr
+ 40 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Speedlink VOLITY READY STREAMING STARTSÆT
612 kr
Total: 612 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: speedlink
Kategori: Mikrofoner