SP-8/150PA 8" Bas-Mellemtone Højttaler
Laveste pris nogensinde
På lager
Stabil pris
SP-8/150PA er en kraftfuld 8" bas-mellemtone højttaler med pap membran, der leverer høj lydkvalitet ved 150W RMS. Med en impedans på 8 ohm og en følsomhed på 96 dB er den ideel til krævende lydmiljøer. Dens egenresonans på 88 Hz sikrer fremragende basgengivelse.
Sammenlign priser
Bedste pris
Disconetto.dk favicon
Disconetto.dk
8 højttaler SP-8/150PA IMG STAGE LINE
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
BeKent.dk favicon
BeKent.dk
"SP-8/150PA 8" Bas-Mellemtone Hjttaler 150W RMS - Effektiv & punchy"