Sony WH-CH720N

4.6 (10 anmeldelser)

Sony WH-CH720N høretelefoner kombinerer komfort med avanceret aktiv støjreduktion, så du kan nyde din musik uforstyrret hele dagen. Med Bluetooth 5.2-teknologi og op til 35 timers batterilevetid er de perfekte til både daglig brug og rejser. Den hurtige opladningsfunktion sikrer, at du aldrig løber tør for strøm.

Sony WH-CH720N koster lige nu 507 kr. En stigning på 8,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 469 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 469 kr (16. april 2026) og 519 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 507 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-CH720N ANC Headset Blue
507 kr
+ 39 kr fragt
Total: 546 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-CH720N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Blå
519 kr
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SONY WHCH720NL.CE7
647 kr
Total: 647 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-CH720N Kabel & trådløs Hovedtelefoner Blå
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony WH-CH720N trådløse støjreducerende høretelefoner, Over-Ear
838 kr
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-ch720n Wireless Headphones Stereo Usb-c Blå
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-ch720n Wireless Headphones Usb-c Blå
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.1%

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Med aftagelig ledning, Med baseffekt, Med fjernbetjening, Med genopladeligt batteri, Med mikrofon, Over-ear, Støjeliminerende
hovedtelefonkoptype: Lukket
kabellængde: 1,2 m