Sony WH-CH720N

4.6 (9 anmeldelser)

Sony WH-CH720N trådløse hovedtelefoner kombinerer avanceret aktiv støjreduktion med op til 35 timers batteritid, så du kan nyde krystalklar musik uden forstyrrelser. Med Bluetooth 5.2 og hurtig opladning er de ideelle til både hverdag og rejser. De ergonomiske over-ear puder sikrer komfort hele dagen.

Sony WH-CH720N koster lige nu 523 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 491 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 491 kr (30. juni 2026) og 548 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 523 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-CH720N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
523 kr
Total: 523 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SONY WHCH720NB.CE7
615 kr
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-CH720N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-CH720N ANC Headset Black
737 kr
+ 39 kr fragt
Total: 776 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Over-ear Noise Canceling Hovedtelefoner Wh-ch720n
750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Sony WH-CH720N Trådløse Hovedtelefoner. Sort.
858 kr
+ 39 kr fragt
Total: 897 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony WH-CH720N trådløse støjreducerende høretelefoner, Over-Ear
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-ch720n Wireless Headphones Stereo Usb-c Sort
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-ch720n Wireless Headphones Usb-c Sort
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.6%

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Med aftagelig ledning, Med fjernbetjening, Med genopladeligt batteri, Med lydstyrkeregulering på kablet, Med mikrofon, Over-ear, Støjeliminerende
hovedtelefonkoptype: Lukket
kabellængde: 1,2 m