Sony WH-CH520

4.8 (24 anmeldelser)

Sony WH-CH520 trådløse hovedtelefoner leverer fremragende lydkvalitet til både opkald og musik. Med Bluetooth-forbindelse og en letvægtsdesign sikrer de komfort hele dagen. Nyd op til 50 timers batterilevetid i en elegant blå farve, der kombinerer stil med funktionalitet.

Sony WH-CH520 koster lige nu 211 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 209 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 209 kr (01. maj 2026) og 236 kr (28. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 211 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-CH520 Wireless Headphones Blue
211 kr
+ 39 kr fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Blå
236 kr
Total: 236 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Sony WH-CH520 trådløse on-ear hovedtelefoner Blå
309 kr
+ 69 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SONY WHCH520L.CE7
319 kr
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Blå
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Wh-ch520 Trådløse Hovedtelefoner Blå
330 kr
+ 40 kr fragt
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Sony WH-CH520. Trådløse Bluetooth Hovedtelefoner. Blå.
378 kr
+ 39 kr fragt
Total: 417 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-ch520 Wireless Headphones Usb-c Blå
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-ch520 Wireless Headphones Usb-c Blå
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.6%

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 4.0
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 1,2 m
ørepudemateriale: Læder