Sony WH-CH520

4.8 (24 anmeldelser)

Sony WH-CH520 hovedtelefoner tilbyder enestående lydkvalitet med op til 50 timers batteritid. Den trådløse Bluetooth 5.2 forbindelse sikrer stabil lyd, mens det lette og komfortable design gør dem perfekte til lange lytteoplevelser. Ideel til både hverdagsbrug og rejser, der kræver mobilitet og komfort.

Sony WH-CH520 koster lige nu 211 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 206 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 206 kr (14. juli 2026) og 226 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 211 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-CH520 Wireless Headphones White
211 kr
+ 39 kr fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Hvid
226 kr
Total: 226 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SONY WHCH520W.CE7
256 kr
Total: 256 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Hvid
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløse høretelefoner Sony WH-CH520 hvid
309 kr
+ 109 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Wh-ch520 Trådløse Hovedtelefoner Hvid
330 kr
+ 40 kr fragt
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony WH-CH520 trådløse høretelefoner, On-Ear
349 kr
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-ch520 Wireless Headphones Usb-c Hvid
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-ch520 Wireless Headphones Usb-c Hvid
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.4%

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 4.0
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 1,2 m
ørepudemateriale: Læder