Sony WH-1000XM6

4.7 (6 anmeldelser)
Sony WH-1000XM6
Bedste pris
Stabil pris
2.855kr
4.290 krSPAR 33%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Sony WH-1000XM6 er over-ear hovedtelefoner, der kan bruges både trådløst via Bluetooth og med kabel. De har indbygget mikrofon og aktiv støjreduktion, hvilket gør dem velegnede til at lytte til musik eller foretage opkald uden forstyrrelser fra omgivelserne. Hovedtelefonerne har 3,5 mm jackstik og leveres i platinsølv.

Sony WH-1000XM6 koster lige nu 2.855 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.042 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.855 kr (16. juli 2026) og 3.042 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.855 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-1000XM6 Kabel & trådløs Hovedtelefoner Grå
2.855 kr
Total: 2.855 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony WH-1000XM6 Trådløse høretelefoner, Over-Ear
3.299 kr
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-1000XM6 Kabel & trådløs Hovedtelefoner Grå
3.359 kr
+ fri fragt
Total: 3.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-1000XM6 Platinum Silver
3.699 kr
+ fri fragt
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony WH-1000XM6 – Trådløse hovedtelefoner med støjreduktion
4.133 kr
Total: 4.133 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Wh-1000xm6 White
4.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset