Sony WH-1000XM6

4.7 (6 anmeldelser)

Sony WH-1000XM6 er trådløse over-ear hovedtelefoner med aktiv støjreduktion. De kan bruges både trådløst via Bluetooth og med kabel gennem 3,5 mm jackstik. Modellen har indbygget mikrofon og leverer støjisolerende lydoplevelser, hvilket gør dem velegnede til både musiklytning og opkald. Farven er sort.

Sony WH-1000XM6 koster lige nu 3.056 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.034 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.034 kr (13. maj 2026) og 3.299 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.056 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-1000XM6 Kabel & trådløs Hovedtelefoner Sort
3.056 kr
Total: 3.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony WH-1000XM6 Trådløse høretelefoner, Over-Ear
3.299 kr
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-1000XM6 Black
3.449 kr
+ fri fragt
Total: 3.449 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Wh-1000xm6 Trådløse Anc Høretelefoner
4.420 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-1000XM6 Wireless Headset
4.499 kr
+ fri fragt
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony WH-1000XM6 Støjreducerende trådløse hovedtelefoner
4.586 kr
Total: 4.586 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset