Sony WH-1000XM5SA

Bedste pris
Stabil pris
1.578kr
2.199 krSPAR 28%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Sony WH-1000XM5SA er trådløse hovedtelefoner i fuld størrelse med aktiv støjfjerning. De understøtter både Bluetooth og kablet tilslutning via 3,5 mm jackstik. Med indbygget mikrofon og NFC får du fleksibel brug til musik og opkald. Det sorte design gør dem velegnede til både arbejde og fritid, hvor du ønsker at minimere baggrundsstøj og nyde klar lyd.

Sony WH-1000XM5SA koster lige nu 1.578 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.607 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.578 kr (16. juli 2026) og 1.607 kr (11. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.578 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-1000XM5SA Trådløse Hovedtelefoner sort
1.578 kr
Total: 1.578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony WH-1000XM5 Hovedtelefoner Sort
1.948 kr
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-1000XM5SA Trådløse Hovedtelefoner sort
1.969 kr
+ fri fragt
Total: 1.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Wh-1000xm5sa Black
2.030 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.070 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-1000XM5SA Sort Soft Carry Bag Edition
2.199 kr
+ fri fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset