Sony WH-1000XM5

4.7 (21 anmeldelser)
Sony WH-1000XM5
Bedste pris
Faldet 1.3%
1.737kr
3.199 krSPAR 46%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Sony WH-1000XM5 trådløse hovedtelefoner tilbyder fremragende støjreduktion med otte mikrofoner, der præcist fanger baggrundsstøjen. Oplev krystalklare samtaler og exceptionel lydkvalitet i en elegant pink finish. Komfortabel over-ear design sikrer en behagelig lytteoplevelse, uanset hvor du er.

Sony WH-1000XM5 koster lige nu 1.737 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.847 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.737 kr (16. juli 2026) og 1.847 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.737 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-1000XM5 Trådløs Kablet Hovedtelefoner Pink
1.737 kr
Total: 1.737 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-1000XM5 Smoky Pink
1.829 kr
+ fri fragt
Total: 1.829 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-1000XM5 Trådløs Kablet Hovedtelefoner Pink
2.219 kr
+ fri fragt
Total: 2.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony WH-1000XM5 Støjreducerende trådløse hovedtelefoner
2.463 kr
Total: 2.463 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm5 Lyserød
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Wh-1000xm5 Trådløse Around-ear Høretelefoner Pink
3.040 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.080 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm5 Stereo Lyserød
3.199 kr
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.3%

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 3.0
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 1,2 m
overholdelse af standarder: Plug and play