Sony WH-1000XM5

4.7 (21 anmeldelser)
Sony WH-1000XM5
Bedste pris
Faldet 2.6%
1.705kr
3.199 krSPAR 47%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Sony WH-1000XM5 trådløse hovedtelefoner kombinerer avanceret støjreduktion med fremragende lydkvalitet. Med 30 timers batterilevetid og hurtig opladning er de ideelle til både rejse og daglig brug. Oplev krystalklare samtaler og en smart brugeroplevelse med Adaptive Sound Control.

Sony WH-1000XM5 koster lige nu 1.705 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.828 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.705 kr (16. juli 2026) og 1.828 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.705 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-1000XM5 Trådløs Kabling Hovedtelefoner Blå
1.705 kr
Total: 1.705 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-1000XM5 Blå
1.750 kr
+ fri fragt
Total: 1.750 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony WH-1000XM5 Trådløs Kabling Hovedtelefoner Blå
2.051 kr
Total: 2.051 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony WH-1000XM5 Trådløse høretelefoner, Over-Ear
2.190 kr
Total: 2.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm5 Blå
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-1000XM5 Trådløs Kablet Hovedtelefoner Blå
2.639 kr
+ fri fragt
Total: 2.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Wh-1000xm5 Trådløse Hovedtelefoner Med Støjreduktion
2.850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
SONY Sony WH-1000XM5 Trådløse Hovedtelefoner, blå 4548736134294 Modsvarer: N/A
2.909 kr
Total: 2.909 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm5 Stereo Blå
3.199 kr
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.6%

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 2.0
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 1,2 m
overholdelse af standarder: Plug and play