Sony WH-1000XM5

4.7 (21 anmeldelser)

Oplev førsteklasses lyd med Sony WH-1000XM5 trådløse hovedtelefoner. Med avanceret støjreduktion og 8 mikrofoner kan du nyde krystalklar lyd og samtaler. Den komfortable over-ear design, op til 30 timers batterilevetid og hurtig opladning gør dem perfekte til lange lytteoplevelser.

Sony WH-1000XM5 koster lige nu 1.649 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.615 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.615 kr (24. april 2026) og 1.773 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.649 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-1000XM5 Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sølv
1.649 kr
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-1000XM5 Sølv
1.781 kr
+ fri fragt
Total: 1.781 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony WH-1000XM5 Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sølv
1.796 kr
Total: 1.796 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony WH-1000XM5 Trådløse høretelefoner, Over-Ear
2.190 kr
Total: 2.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Wh-1000xm5 Hovedtelefoner Noise Cancelling
2.390 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.430 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm5 Sølv
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-1000XM5 Headset Kabel & trådløs Opkald/musik Bluetooth Sølv, Hvid
2.629 kr
+ fri fragt
Total: 2.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm5 Stereo Sølv
2.874 kr
Total: 2.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
SONY Sony WH-1000XM5 Trådløse Hovedtelefoner, Silver 4548736132597 Modsvarer: N/A
2.909 kr
Total: 2.909 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 3.0
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 1,2 m
overholdelse af standarder: Plug and play