Sony WH-1000XM5

4.7 (21 anmeldelser)

Sony WH-1000XM5 tilbyder overlegen lydoplevelse med avanceret støjreduktion. Med op til 30 timers batteritid og hurtigopladning er de ideelle til rejser og daglig brug. Den trådløse Bluetooth-teknologi sikrer problemfri musikafspilning og opkald.

Sony WH-1000XM5 koster lige nu 1.734 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.707 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.707 kr (27. maj 2026) og 1.770 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.734 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-1000XM5 Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
1.734 kr
Total: 1.734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-1000XM5 Sort
1.746 kr
+ fri fragt
Total: 1.746 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-1000XM5 Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
2.129 kr
+ fri fragt
Total: 2.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony WH-1000XM5 Trådløse høretelefoner, Over-Ear
2.190 kr
Total: 2.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Wh-1000xm5 Over-ear Hovedtelefoner Noise Cancelling
2.320 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.360 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony WH-1000XM5 Brusreducerande Trådlösa Hörlurar, Svart
2.398 kr
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm5 Sort
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
SONY Sony WH-1000XM5 Trådløse Hovedtelefoner, sort 4548736132580 Modsvarer: N/A
2.969 kr
Total: 2.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm5 Stereo Sort
3.199 kr
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 2.0
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 1,2 m
overholdelse af standarder: Plug and play