Sony WH-1000XM4

4.7 (34 anmeldelser)

Sony WH-1000XM4 over-ear hovedtelefoner tilbyder en førsteklasses lydoplevelse med avanceret støjreduktion og Bluetooth til trådløs brug. Nyd musikken uden forstyrrelser, uanset hvor du befinder dig.

Sony WH-1000XM4 koster lige nu 1.741 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.711 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.711 kr (17. april 2026) og 1.741 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.741 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-1000XM4 Trådløs Kabling Hovedtelefoner Blå
1.741 kr
Total: 1.741 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-1000XM4 Blue
1.749 kr
+ fri fragt
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony trådløse around-ear-hovedtelefoner WH-1000XM4, Blå
1.845 kr
Total: 1.845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Over-ear Trådløse Høretelefoner Wh-1000xm4
2.090 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.130 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sluchawki bezprzewodowe Sony WH1000XM4 czarne
2.276 kr
+ fri fragt
Total: 2.276 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm4 Usb-c Blå
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm4 Usb-c Blå
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony WH-1000XM4 Trådløse høretelefoner, Over-Ear
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Kan foldes, Med aftagelig ledning, Med baseffekt, Med fjernbetjening, Med genopladeligt batteri, Med integreret mikrofon, Med lydstyrkeregulering på kablet, Med mikrofon, Over-ear, Støjeliminerende
hovedtelefonkoptype: Lukket
kabellængde: 1,2 m