Sony WH-1000XM4

4.7 (34 anmeldelser)

Oplev ultimativ lydkomfort med Sony WH-1000XM4 trådløse over-ear hovedtelefoner. De kombinerer avanceret støjreduktion og enestående lydkvalitet, hvilket gør dem perfekte til både pendlere og musikentusiaster. Med Bluetooth-tilslutning og smart teknologi får du en problemfri lytteoplevelse hvor som helst.

Sony WH-1000XM4 koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.596 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.596 kr (18. april 2026) og 1.599 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony WH-1000XM4 Trådløse høretelefoner, Over-Ear
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-1000XM4 Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sølv
2.019 kr
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-1000XM4 Silver
2.057 kr
+ fri fragt
Total: 2.057 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Over-ear Trådløse Høretelefoner Wh-1000xm4
2.090 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.130 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm4 Usb-c Sølv
2.099 kr
Total: 2.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-1000XM4 Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sølv
2.329 kr
+ fri fragt
Total: 2.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony WH-1000XM4 Støjreducerende trådløse hovedtelefoner, sølv
2.576 kr
Total: 2.576 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Kan foldes, Med aftagelig ledning, Med baseffekt, Med fjernbetjening, Med genopladeligt batteri, Med integreret mikrofon, Med lydstyrkeregulering på kablet, Med mikrofon, Med ørepuder, Over-ear, Støjeliminerende
hovedtelefonkoptype: Lukket
kabellængde: 1,2 m