Sony WH-1000XM4

4.7 (34 anmeldelser)

Oplev en førsteklasses lydoplevelse med Sony WH-1000XM4, der kombinerer trådløs bekvemmelighed med avanceret støjreduktion. Perfekte til pendlere og musikelskere, leverer disse hovedtelefoner krystalklar lyd og komfort i topklasse, så du kan nyde musikken uden forstyrrelser.

Sony WH-1000XM4 koster lige nu 1.697 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.678 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.678 kr (17. april 2026) og 1.697 kr (27. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.697 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WH-1000XM4 Bluetooth Noise Cancelling Black
1.697 kr
Total: 1.697 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm4 Usb-c Sort
1.936 kr
Total: 1.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wh-1000xm4 Usb-c Sort
1.936 kr
Total: 1.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Wireless Headphones Wh-1000xm4
2.120 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony WH-1000XM4 Støjreducerende trådløse hovedtelefoner, Sort
2.135 kr
Total: 2.135 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
SONY Sony WH-1000XM4 Trådløse Hovedtelefoner, sort 4548736112117 Modsvarer: N/A
2.159 kr
Total: 2.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WH-1000XM4 Sort
2.355 kr
+ fri fragt
Total: 2.355 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WH-1000XM4 Headset Head-band
2.799 kr
+ fri fragt
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Kan foldes, Med aftagelig ledning, Med baseffekt, Med fjernbetjening, Med genopladeligt batteri, Med integreret mikrofon, Med lydstyrkeregulering på kablet, Med mikrofon, Over-ear, Støjeliminerende
hovedtelefonkoptype: Lukket
kabellængde: 1,2 m