Sony WF-1000XM5

4.5 (15 anmeldelser)

Oplev enestående lydkvalitet med Sony WF-1000XM5, der leverer præcis lydgengivelse og effektiv aktiv støjreduktion. Med et komfortabelt, i-øret design og Bluetooth-forbindelse kan du nyde musik og opkald uden forstyrrelser. Fås i en elegant røget pink farve, der tilføjer stil til din lytteoplevelse.

Sony WF-1000XM5 koster lige nu 1.590 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (21. april 2026) og 1.657 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.590 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WF-1000XM5 Trådløs TWS earbuds Pink
1.590 kr
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Lyserød
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WF-1000XM5 Earbuds Smokey Pink
1.929 kr
+ fri fragt
Total: 1.929 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WF-1000XM5 Trådløs TWS earbuds Pink
1.949 kr
+ fri fragt
Total: 1.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Wf-1000xm5 True Wireless Anc Earbuds
2.140 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.180 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Stereo Lyserød
2.299 kr
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony WF-1000XM5 ægte trådløse ørepropper
2.509 kr
Total: 2.509 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset