Sony WF-1000XM5

4.5 (13 anmeldelser)

Sony WF-1000XM5 leverer enestående lyd med avanceret aktiv støjreduktion. Med sin lette og ergonomiske pasform kan du nyde musik uden forstyrrelser i op til 24 timer. De trådløse ørepropper understøtter hurtig opladning og er ideelle til daglig brug eller rejser.

Sony WF-1000XM5 koster lige nu 1.510 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.489 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.489 kr (12. maj 2026) og 1.523 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.510 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WF-1000XM5 Earbuds Silver
1.510 kr
+ fri fragt
Total: 1.510 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony WF-1000XM5 Trådløse Høretelefoner, Earbuds
1.596 kr
Total: 1.596 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WF-1000XM5 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv
1.607 kr
Total: 1.607 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Sølv
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony WF-1000XM5 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv
1.750 kr
Total: 1.750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony True Noise Cancelling Earbuds Sølv
1.940 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.980 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Stereo Sølv
2.299 kr
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony Wf-1000Xm5 Headset Wireless
2.839 kr
+ fri fragt
Total: 2.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 3.0
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 1,2 m
overholdelse af standarder: IPX4