Sony WF-1000XM5

4.4 (12 anmeldelser)

Sony WF-1000XM5 tilbyder en fordybende lydoplevelse med avanceret aktiv støjreduktion, der eliminerer forstyrrende lyde. Disse ægte trådløse øretelefoner er designet til komfort og leverer krystalklar lydkvalitet. Med op til 24 timers batterilevetid og hurtig opladning er de perfekte til en travl hverdag.

Sony WF-1000XM5 koster lige nu 1.504 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.466 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.466 kr (10. maj 2026) og 1.524 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.504 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony WF-1000XM5 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.504 kr
Total: 1.504 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony WF-1000XM5 Earbuds Black
1.590 kr
+ fri fragt
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony WF-1000XM5 Trådløse Høretelefoner, Earbuds
1.596 kr
Total: 1.596 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony True Noise Cancelling Earbuds Sort
1.830 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.870 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony WF-1000XM5 Wireless In-ear Black
1.994 kr
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony WF-1000XM5 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wf-1000xm5 Headset Trådløs I Ørerne Opkald/musik Bluetooth Sort Stereo Sort
2.149 kr
Total: 2.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Wf-1000xm5 Headset Trådløs I Ørerne Opkald/musik Bluetooth Sort Sort
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
SONY Sony WF-1000XM5 True Wireless Hovedtelefoner, sort 4548736143487 Modsvarer: N/A
2.319 kr
Total: 2.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 3.0
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 1,2 m
overholdelse af standarder: IPX4