Sony STR-DH190

4.6 (4 anmeldelser)

Sony STR-DH190 er en alsidig stereoreceiver, der leverer op til 100 W pr. kanal for en fyldig lydoplevelse. Med Bluetooth-streaming og phono-indgang kan du nemt tilslutte pladespillere og trådløse enheder. Perfekt til både analog og digital musikafspilning derhjemme.

Sony STR-DH190 koster lige nu 2.088 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.035 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.035 kr (17. april 2026) og 2.099 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.088 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony STR-DH190 Sort
2.088 kr
Total: 2.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony STR-DH190 modtager Modtager
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Str-dh190 2.0 Av Receiver
2.799 kr
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Str-dh190 2.0 Av Receiver
2.799 kr
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony STR-DH190 Stereoreceiver
2.799 kr
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sony STR-DH190.CEL Stereo receiver
2.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony STR-DH190 Sort
2.829 kr
+ fri fragt
Total: 2.829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SONY STRDH190.CEL
2.882 kr
Total: 2.882 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Lyd- og videomodtagere