Sony SRS-XV800

4.8 (624 anmeldelser)

Sony SRS-XV800 er en trådløs Bluetooth højttaler, der leverer multidirektionel lyd for en fantastisk lydspredning. Med en 25 timers batterilevetid og hurtig opladning er den ideel til langvarig brug, mens den vandtætte IPX4-design gør den perfekt til både indendørs og udendørs fester. Praktiske funktioner som TV Sound Booster og indgange til karaoke og guitar gør den til et alsidigt valg til enhver lejlighed.

Sony SRS-XV800 koster lige nu 3.632 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.355 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.355 kr (14. april 2026) og 4.042 kr (25. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.632 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony SRS-XV800 trådløs bærbar højttaler
3.632 kr
Total: 3.632 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony SRS-XV800 party speaker for portable use
3.632 kr
+ fri fragt
Total: 3.632 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony SRS-XV800 Festhøjttaler Sort
4.719 kr
+ fri fragt
Total: 4.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Srs-xv800 Wireless Speaker Sort
5.999 kr
Total: 5.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Srs-xv800 Wireless Speaker Sort
5.999 kr
Total: 5.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sony SRS-XV800B.CEL Bluetooth højtaler
5.999 kr
+ fri fragt
Total: 5.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Højttalere