Sony PULSE Elite

4.1 (3 anmeldelser)

Oplev gaming på et nyt niveau med Sony PULSE Elite trådløst headset. Det leverer naturtro lyd via plane magnetiske drivere, så du kan høre hver detalje. Den indfældbare mikrofon med AI-støjreduktion sikrer klar kommunikation. Med op til 30 timers batteritid er du klar til lange spilsessioner.

Sony PULSE Elite koster lige nu 1.089 kr. En stigning på 9,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 994 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 994 kr (01. marts 2026) og 1.089 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.089 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sony Trådløst Pulse Elite-headset til Playstation 5
1.089 kr
Total: 1.089 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony PULSE Elite White
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony PULSE Elite trådløs Headset hvid
1.109 kr
Total: 1.109 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony PlayStation Pulse Elite-headset till PS5
1.230 kr
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony PULSE Elite trådløs Headset hvid
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sony PS5 PULSE™ ELITE Wireless Headset
1.449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset