Sony PULSE Elite

Sony PULSE Elite er et trådløst headset i fuld størrelse, der understøtter både Bluetooth og PlayStation Link. Headsettet leveres i farven midnat sort og er velegnet til gaming, hvor det kan tilsluttes via en USB-A Bluetooth-adapter. Oplev naturtro lyd i dine spil med studie-inspirerede plane magnetiske drivere, der leverer lyd med ultra-lav forvrængning.

Sony PULSE Elite koster lige nu 1.018 kr. En stigning på 47,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 690 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 690 kr (28. maj 2026) og 1.077 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.018 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony PULSE Elite Trådløs Høretelefoner Sort
1.018 kr
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony PULSE Elite Midnight Black
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Ps5 Pulse Elite Trådløst Headset Black
1.150 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony Pulse Elite Wireless Headset schwarz
1.259 kr
+ fri fragt
Total: 1.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset