Sony PULSE Elite

Sony PULSE Elite er et trådløst headset i fuld størrelse, designet til PlayStation og PC. Headsettet forbindes via Bluetooth eller PlayStation Link og leveres i et elegant hvidt design. Med studie-inspirerede plane magnetiske drivere og AI-forbedret støjreduktion får du en naturtro og medrivende lydoplevelse, mens den indbyggede, infällbare mikrofon sikrer klar kommunikation under spil.

Sony PULSE Elite koster lige nu 1.082 kr. En stigning på 56,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 690 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 690 kr (28. maj 2026) og 1.099 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.082 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony PULSE Elite trådløs Headset hvid
1.082 kr
Total: 1.082 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony PULSE Elite White
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony PlayStation Pulse Elite-headset till PS5
1.237 kr
Total: 1.237 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony PULSE Elite trådløs Headset hvid
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sony PS5 PULSE™ ELITE Wireless Headset
1.449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner og headset