Sony PS5 DualSense V2 Controller

Bedste pris
Stabil pris
499kr
669 krSPAR 25%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Sony PS5 DualSense V2 Controller byder på en dyb, engagerende spiloplevelse med haptisk feedback og dynamiske aftrækkereffekter. Den trådløse controller indeholder også en indbygget mikrofon og opret-knap for nem deling af spiløjeblikke.

Sony PS5 DualSense V2 Controller koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (05. april 2026) og 499 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
PlayStation 5 DualSense Controller
499 kr
Total: 499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony PS5 DualSense V2 Controller midnight black
505 kr
Total: 505 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sony PS5 DualSense V2, sort PS5 controller
522 kr
+ 49 kr fragt
Total: 571 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sony DualSense V2 Trådløs controller Sort
529 kr
Total: 529 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony PS5 DualSense Wireless Controller Midnight Black V2
550 kr
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Game controller Sony DualSense til PS5/PC sort
569 kr
+ 79 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ps5 Dualsense Controller Sort Midnight Black
650 kr
+ 40 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony PS5 DualSense V2 Controller midnight black
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Videospilkonsol tilbehør