Sony PS5 DualSense

Bedste pris
Stabil pris
549kr
696 krSPAR 21%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Sony PS5 DualSense er en trådløs controller til PlayStation 5 i farven Volcanic Red. Controlleren har haptisk feedback, adaptive aftrækkere og en indbygget mikrofon, hvilket giver en mere medrivende spiloplevelse. Det ikoniske DualSense-design sikrer komfort under længere spilsessioner, og controlleren forbindes trådløst til din PlayStation 5.

Sony PS5 DualSense koster lige nu 549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (09. maj 2026) og 549 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony PlayStation 5 DualSense Volcanic Red Wireless Controller
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Ps5 Dualsense Trådløs Controller Volcanic Red
650 kr
+ 40 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony DualSense Controller Sony PlayStation 5 Sort Rød
679 kr
+ fri fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony DualSense handkontroll till PS5, Volcanic Red
696 kr
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Spilcontrollere