Sony PlayStation BD-ROM drev

Sony PlayStation BD-ROM drev er et indstiksmodul i hvid, designet til PlayStation 5 Slim Digital Edition. Med dette diskdrev kan du tilføje muligheden for at afspille Blu-ray og DVD på din PS5 Digital Edition-konsol. Perfekt til dig, der ønsker adgang til fysiske spil og film på din konsol. Installation kræver internetforbindelse første gang.

Sony PlayStation BD-ROM drev koster lige nu 743 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 696 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 696 kr (12. maj 2026) og 743 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 743 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony PlayStation BD-ROM drev
743 kr
Total: 743 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
PlayStation 5 Digital Disc Drive
749 kr
Total: 749 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony Playstation Disc Drive PS5 Bluray-ROM
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony Playstation 5 Slim – Disc Drive Blu-ray-skivenhet
826 kr
Total: 826 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Playstation 5 Slim Digital Ultra Hd Blu-ray Disc Drive
850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony PlayStation BD-ROM drev
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hjemmespilkonsol tilbehør