Sony PlayStation 5 Slim Standard Edition

4.7 (31 anmeldelser)

Sony PlayStation 5 Slim Standard Edition tilbyder en kraftfuld spiloplevelse i et stilfuldt og kompakt design. Med 1TB lagerplads kan du opbevare og nyde dine yndlingsspil uden bekymring. Konsollens avancerede teknologi sikrer hurtige og flotte grafiske præstationer.

Sony PlayStation 5 Slim Standard Edition koster lige nu 4.799 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.688 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.688 kr (25. april 2026) og 4.799 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.799 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Sort, Hvid, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/sek., AMD
4.799 kr
+ fri fragt
Total: 4.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony PlayStation 5 Slim
4.885 kr
+ fri fragt
Total: 4.885 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony PlayStation 5 Slim 1TB Sort Hvid
4.908 kr
Total: 4.908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Sony PlayStation 5 Slim DISC Edition 1TB White EU
4.971 kr
+ fri fragt
Total: 4.971 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Sony PlayStation 5 CHASIS D 1 TB SSD, 16 GB RAM
4.999 kr
+ 109 kr fragt
Total: 5.108 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony PlayStation 5 Slim Standard Edition
5.363 kr
Total: 5.363 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Videospilkonsoller