Sony PlayStation 5 Slim Digital

4.7 (19 anmeldelser)

Sony PlayStation 5 Slim Digital er en elegant gamingkonsol uden diskdrev, der leverer kraftfuld spilteknologi. Med 1 TB SSD-lagerplads kan du nemt gemme og tilgå din spilkollektion. Konsollen byder på en helt digital spiloplevelse, hvor du kan købe og downloade spil direkte fra PlayStation Store.

Sony PlayStation 5 Slim Digital koster lige nu 4.149 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.998 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.998 kr (10. april 2026) og 4.149 kr (15. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.149 kr hos RobotterOnline.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
RobotterOnline.dk favicon
RobotterOnline.dk
Sony PlayStation 5 Konsole SLIM Digital Edition D-Chassis 1TB
4.149 kr
+ fri fragt
Total: 4.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-8 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sony Playstation 5 Slim Konsol Digital Version
4.470 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.510 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony PS5 Konsole SLIM Digital Edition D-Chassis 1TB
4.477 kr
Total: 4.477 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony PS5 Konsole SLIM Digital Edition D-Chassis 1TB
4.499 kr
+ fri fragt
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Sony PS5 Konsole SLIM Digital Edition D-Chassis 1TB
4.889 kr
+ fri fragt
Total: 4.889 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
PlayStation 5 Console Digital Edition Slim
5.546 kr
Total: 5.546 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Videospilkonsoller
displaystørrelse: 3,6 tommer
dybde: 8,5 tommer
farve: Black, Blue, Cobalt Blue, Glacier White, Gray, Indigo, Midnight Black, Purple, Red, Silver, White
tilslutningstype: Ethernet, Headsetjackstik, USB