Sony Media Remote

4.6 (3 anmeldelser)
Sony Media Remote
Bedste pris
Stabil pris
172kr
449 krSPAR 62%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Sony Media Remote gør det nemt at navigere din underholdning på PlayStation 5 med intuitive knapper til medieafspilning. Dens brugervenlige design og dedikerede app-knapper sikrer, at du hurtigt finder dine yndlingsfilm og tv-shows. Med infrarød styring får du en problemfri oplevelse, der integrerer direkte med din konsol.

Sony Media Remote koster lige nu 172 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 172 kr (16. april 2026) og 172 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 172 kr hos CompuMail DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony Playstation 5 Media Remote
172 kr
Total: 172 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
PlayStation 5 Media Remote
199 kr
Total: 199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony Playstation 5 Media Remote
199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony P5AEACSNY80112 fjärrkontroller IR trådlös Spelkonsol, TV Tryckknappar
213 kr
Total: 213 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sony Mediekontrol til Playstation 5
229 kr
Total: 229 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Playstation 5 Media Remote Fjernbetjening Til Ps5
280 kr
+ 40 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony Playstation 5 Media Remote
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Fjernbetjening til PlayStation 5 Sony
449 kr
+ 69 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Videospilkonsol tilbehør
farve: Black, Gray, White
teknologi: Infrarød (IR)
type: Tv