Sony ICD-UX570

4.8 (1 anmeldelse)

Sony ICD-UX570 er en kompakt og effektiv stemmeoptager med 4GB indbygget hukommelse. Ideel til møder, forelæsninger eller personlige noter. Den elegante sorte design sikrer diskret optagelse i alle miljøer.

Sony ICD-UX570 koster lige nu 854 kr. En stigning på 3,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 822 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 822 kr (16. april 2026) og 854 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 854 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony ICD-UX570 Stemmeoptager 4GB Sort
854 kr
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Diktafon Sony ICD-UX570 sort
989 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.068 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony ICD-UX570 Stemmeoptager 4GB Sort
1.098 kr
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony ICD-UX570 voice recorder MP3-Afspiller 4 GB
1.147 kr
+ fri fragt
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony Icd-Ux570 Internal Memory &
1.639 kr
+ fri fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Stemmeoptagere