Sony HT-SF150

4.4 (1 anmeldelse)

Sony HT-SF150 er en elegant soundbar designet til at forbedre din TV-oplevelse med kraftfuld lyd. Med 2.0 kanaler og avanceret Bluetooth-teknologi får du en klar og fyldig lyd til dine yndlingsprogrammer og film. Den stilfulde sorte finish gør den til et perfekt supplement til enhver hjemmebiografindstilling.

Sony HT-SF150 koster lige nu 732 kr. En stigning på 9,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 668 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 668 kr (11. juni 2026) og 830 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 732 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony Soundbar HT-SF150
732 kr
+ 39 kr fragt
Total: 771 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony HT-SF150 Soundbar Sort
805 kr
Total: 805 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony HT-SF150 Svart 2.0 kanaler
902 kr
Total: 902 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony 2 ch Single Sound bar HT-SF150 30 W Bluetooth Black
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Soundbar Sony HT-SF150 trådløs, 120 W, sort
1.039 kr
+ 129 kr fragt
Total: 1.168 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Sony HT-SF150 Sort 2.0 kanaler 120 W
1.098 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.133 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 9.1%

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Højttalere