Sony HT-A9000

4.5 (439 anmeldelser)

Sony HT-A9000 soundbar bringer biografoplevelsen hjem til dig med sin kraftfulde 7.0.2-kanals lyd. Med trådløs Wi-Fi og Bluetooth-forbindelse kan du nemt streame dine yndlingsfilm og musik. App-kontrollen gør det enkelt at tilpasse lyden efter dine behov, mens det elegante sorte design passer ind i enhver indretning.

Sony HT-A9000 koster lige nu 7.007 kr. En stigning på 7,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.495 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.495 kr (13. april 2026) og 7.312 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.007 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony BRAVIA Theater Bar 9 HT-A9000
7.007 kr
+ fri fragt
Total: 7.007 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony BRAVIA Theater Bar 9 HT-A9000 7.0.2-kanal Soundbar Sort
7.312 kr
Total: 7.312 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony BRAVIA Theater Bar 9 HT-A9000 7.0.2-kanal Soundbar Sort
7.649 kr
+ fri fragt
Total: 7.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony Bravia Theatre Bar 9 Soundbar
7.936 kr
Total: 7.936 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Ht-a9000 Bar 9 Soundbar Sort
8.999 kr
Total: 8.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Ht-a9000 Bar 9 Soundbar Sort
8.999 kr
Total: 8.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sony HTA9000 Theatre Bar 9 Soundbar
12.499 kr
+ fri fragt
Total: 12.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Højttalere
crossoverfrekvens: 60 Hz
dybde: 11,3 cm
farve: Black
konfiguration: 2 kanaler