Sony HT-A8000

4.5 (837 anmeldelser)

Oplev en imponerende hjemmebiografoplevelse med Sony HT-A8000. Denne soundbar har 5.4.2-kanals Dolby Atmos og elleve højttalerenheder, der leverer fyldig, omsluttende lyd. Med 4K@120/8K HDR-passthrough sikrer den også fremragende billedkvalitet og understøtter de nyeste formater.

Sony HT-A8000 koster lige nu 5.495 kr. En stigning på 13,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.842 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.842 kr (03. juni 2026) og 6.125 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.495 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 7.0.2-kanal Soundbar Sort
5.495 kr
Total: 5.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sony Bravia Theatre Bar 8 Soundbar
5.804 kr
Total: 5.804 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000
5.804 kr
+ fri fragt
Total: 5.804 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 7.0.2-kanal Soundbar Sort
6.859 kr
+ fri fragt
Total: 6.859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Ht-a8000 Bar 8 Soundbar Sort
6.999 kr
Total: 6.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sony Ht-a8000 Bar 8 Soundbar Sort
6.999 kr
Total: 6.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sony HTA8000 Theatre Bar 8 Soundbar
8.999 kr
+ fri fragt
Total: 8.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Højttalere