Sony DualShock 4

Sony DualShock 4 er en trådløs gamepad til PlayStation 4, der forbindes via Bluetooth. Controlleren leveres i farven jet black og giver dig mulighed for at spille sammen med venner på din PS4. Perfekt til ekstra multiplayer-sjov eller som erstatning for din nuværende controller.

Sony DualShock 4 koster lige nu 560 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 546 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 546 kr (09. maj 2026) og 560 kr (01. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 560 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony DualShock 4 Controller Sony PlayStation 4 Sort
560 kr
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony Dualshock v2 Black Wireless Controller
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony DualShock 4 V2 håndcontroller til PS4, original, sort
667 kr
Total: 667 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ps4 Dualshock 4 Trådløs Controller Sort
720 kr
+ 40 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony PlayStation 4 Controller V2,
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Spilcontrollere