Sony DualSense V3 Chroma Pearl

Sony DualSense V3 Chroma Pearl er en trådløs controller til PlayStation 5, der giver en mere medrivende spiloplevelse med haptisk feedback og dynamiske trigger-effekter. Den har indbygget mikrofon og opret-knap, hvilket gør det nemt at kommunikere og dele oplevelser. Controlleren har et ikonisk design og et komfortabelt greb, ideelt til længere spilsessioner.

Sony DualSense V3 Chroma Pearl koster lige nu 505 kr. En stigning på 26,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (28. maj 2026) og 549 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 505 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony DualSense Controller PlayStation 5 Perle
505 kr
Total: 505 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sony DualSense V3 Trådløs controller Chroma Pearl
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
PlayStation 5 DualSense Controller V2
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony PlayStation 5 DualSense Chroma Pearl Wireless Controller
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony DualSense Controller PlayStation 5 Perle
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony