Sony DualSense V3

Sony DualSense V3 er en trådløs controller til PlayStation 5, der byder på haptisk feedback og dynamiske trigger-effekter for en mere medrivende spiloplevelse. Controlleren har indbygget mikrofon og oprettelsesknap, så du nemt kan kommunikere og dele indhold. Det ikoniske design og det behagelige greb gør den velegnet til lange spilsessioner.

Sony DualSense V3 koster lige nu 509 kr. En stigning på 27,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (28. maj 2026) og 529 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 509 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony DualSense Controller Sony PlayStation 5 Rød
509 kr
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sony DualSense V3 Trådløs controller - Rød
529 kr
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
PlayStation 5 DualSense Controller V2
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony PlayStation 5 DualSense Cosmic Red Wireless Controller
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony DualSense Controller Rød
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony