Sony DualSense V2 Wireless Controller Starlight Blue

Sony DualSense V2 Wireless Controller i Starlight Blue til PlayStation 5 giver en dybere gamingoplevelse. Med haptisk feedback og dynamiske trigger-effekter kan du føle hver bevægelse i spillet. Den indbyggede mikrofon gør det nemt at kommunikere med medspillere, mens den ergonomiske design sikrer komfort under lange gaming-sessioner.

Sony DualSense V2 Wireless Controller Starlight Blue koster lige nu 499 kr. En stigning på 25,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (28. maj 2026) og 499 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
PlayStation 5 DualSense Controller
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sony DualSense V2 Trådløs håndkontrol Blå
529 kr
Total: 529 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony PlayStation 5 DualSense Starlight Blue Wireless Controller
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Playstation 5 Dualsense Controller Blå
630 kr
+ 40 kr fragt
Total: 670 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony PS5 DualSense Wireless Controller Starlight Blue V2
631 kr
Total: 631 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony DualSense Controller Sort Blå
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Videospilkonsol tilbehør