Sony DualSense V2 Controller

Sony DualSense V2 Controller til PS5 tilbyder en forbedret spiloplevelse med haptisk feedback og adaptive triggers, som giver spillet liv i dine hænder. Den trådløse controller har også en indbygget mikrofon og en opret-knap for nem deling af dine spiløjeblikke.

Sony DualSense V2 Controller koster lige nu 497 kr. En stigning på 24,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (28. maj 2026) og 499 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 497 kr hos CompuMail DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony DualSense Gamepad Sort Hvid
497 kr
Total: 497 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
PlayStation 5 DualSense Controller
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sony DualSense V2 Trådløs controller Hvid
529 kr
Total: 529 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony PlayStation 5 DualSense White Wireless Controller
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony DualSense Gamepad Sort Hvid
576 kr
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ps5 Dualsense Controller Hvid Sony
600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sony PS5 DualSense V2, hvid PS5 controller
660 kr
+ 49 kr fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
GAMEPAD DUALSENSE V2 WIRELESS WHITE 711719575856 SONY
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Videospilkonsol tilbehør