Sony DualSense Edge Wireless Controller

Den trådløse Sony DualSense Edge-controller til PlayStation 5 giver dig mulighed for at skræddersy dine spiloplevelser. Med fokus på høj ydeevne og omfattende tilpasningsmuligheder kan du optimere din gamingstil og opnå en unik kontrol. Oplev avanceret teknologi i et elegant sort-hvidt design, der matcher din konsol.

Sony DualSense Edge Wireless Controller koster lige nu 1.459 kr. En stigning på 22,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.190 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.190 kr (03. juni 2026) og 1.459 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.459 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sony DualSense Edge håndkontrol
1.459 kr
Total: 1.459 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony PlayStation 5 DualSense Edge White Wireless Controller
1.590 kr
+ fri fragt
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sony DualSense™ Wireless Edge, hvid PS5 controller
1.801 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.850 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony DualSense Edge Controller Sort Hvid
2.149 kr
+ fri fragt
Total: 2.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Spilcontrollere