Sony DualSense Edge V2

Sony DualSense Edge V2 er en trådløs gamepad til PlayStation 5, der forbindes via Bluetooth. Controlleren er designet til høj ydeevne og giver store tilpasningsmuligheder, så du kan tilpasse din spiloplevelse. Den hvide controller fungerer som tilbehør til din PS5 og understøtter trådløs brug, hvilket giver frihed og fleksibilitet under spil.

Sony DualSense Edge V2 koster lige nu 1.442 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.402 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.402 kr (09. maj 2026) og 1.442 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.442 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony DualSense Edge Controller V2 Hvid
1.442 kr
Total: 1.442 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sony DualSense Edge håndkontrol
1.489 kr
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
PlayStation 5 DualSense Edge Controller
1.505 kr
Total: 1.505 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony DualSense Edge Controller V2 Hvid
1.679 kr
+ fri fragt
Total: 1.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ps5 Dualsense Edge Controller V2
1.770 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sony DualSense Edge PS5 Controller V2
1.806 kr
Total: 1.806 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Spilcontrollere