Sony DualSense Controller Lilla

Sony DualSense V2-controlleren til PlayStation 5 giver en fordybende spiloplevelse med haptisk feedback og adaptive triggers. Med den elegante galaktiske lilla finish tilbyder denne controller både stil og funktionalitet. Med Bluetooth-forbindelse kan du nemt spille trådløst, mens den indbyggede mikrofon gør det nemt at kommunikere under spil.

Sony DualSense Controller Lilla koster lige nu 496 kr. En stigning på 24,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (28. maj 2026) og 509 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 496 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sony DualSense Controller Sony PlayStation 5 Lilla
496 kr
Total: 496 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
PlayStation 5 DualSense Controller V2
506 kr
Total: 506 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sony DualSense V2 Trådløs controller Lilla
529 kr
Total: 529 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sony PlayStation 5 DualSense Galactic Purple Wireless Controller
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ps5 Dualsense Controller Lilla Galactic Purple
620 kr
+ 40 kr fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sony DualSense Controller Sony PlayStation 5 Lilla
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
PS5 controller Sony DualSense lilla
669 kr
+ 79 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.0%

Specifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Spilcontrollere