Sonos Era 100 Højtaler Hvid

Bedste pris
Stabil pris
1.690kr
2.259 krSPAR 25%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Sonos Era 100 Højtaler i hvid tilbyder en sublim lydoplevelse med avanceret teknologi. Den trådløse højttaler passer perfekt til ethvert rum og forvandler det med krystalklar lyd og dyb bas. Med funktioner som Bluetooth, WiFi og USB-C line-in er den ideel til både musikentusiaster og den moderne stue.

Sonos Era 100 Højtaler Hvid koster lige nu 1.690 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.690 kr (09. april 2026) og 1.690 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.690 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sonos Era 100 Trådløs Højttaler
1.690 kr
Total: 1.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sonos Era 100 Hvid
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sonos Era 100 Hvid
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sonos Era 100 Wireless speaker White
1.810 kr
+ fri fragt
Total: 1.810 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Sonos Era 100 Højtaler - Hvid
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sonos Era 100 Højttaler Hvid
2.259 kr
+ fri fragt
Total: 2.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Højttalere